
Мультиварка-скороварка Moulinex CE501134
5 118 ₴
- В наличии
- Код: CE501134
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дана модель мультиварки Moulinex пропонує 21 режим приготування страв, включаючи режим «Мультишеф», і можливість вибору типу продукту: м’ясо, риба або овочі. Керамічну чашу з високою зносостійкістю дуже просто мити, а завдяки можливості приготування під тиском жорсткі продукти готуються швидше, стають ніжніші, при цьому не втрачають своєї соковитості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Moulinex |
| Цвет корпуса | Белый |
| Объем | 5 л |
| Объем чаши | 5 л |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Количество программ приготовления | 21 програма |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.07 кг |
| Программы приготовления и функции | |
| Выпечка | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart керування | відсутнє |
| В комплекте | книга рецептів, контейнер для збирання конденсату, лопатка, мірний стакан, пароварка, чаша |
| Внутрішнє покриття каструлі | антипригарное |
| Внутрішнє покриття чаші | антипригарное |
| Гарантия | 24 месяца |
| Голосова навігація | немає |
| Дисплей | дисплей |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Съемная крышка | є |
| Об `єм (л) | 5 |
| Пароварка | є |
| Попереднє скасування автопідігріву | є |
| Программы | випікання, йогурт, молочна каша, мультишеф, пароварка, плов, рис/крупи, смаження, суп, тушкування |
| Підтримка температури | є |
| Розміри (В х Ш х Г) | 34.6 х 31.8 х 32.7 см |
| Розігрів | є |
| Ручне налаштування | є |
| Ручний режим | є |
| Споживана потужність (Вт) | 1000 |
| Таймер відтермінування приготування | є |
| Тип | скороварка |
| Тип керування | Электронное |
| Фритюрница | немає |
| Функція скороварки | з функцією скороварки |
Информация для заказа
- Цена: 5 118 ₴











