Імпульсна технологія Ця інноваційна технологія активує мікрохвилі з точно заданими інтервалами, щоб нагрівати їжу. Коли мікрохвилі відсутні, їжа нагрівається природним чином, оскільки тепло від гарячих частин передається холоднішим частинам. Завдяки цьому краще зберігається свіжість і природний смак їжі. Суцільно склінні дверцята Внутрішній бік дверцята мають суцільне скління без рамки і отворів, де міг би накопичуватися бруд. Внутрішнє скло, як і самі дверцята, можна легко зняти, очистити і без зусиль встановити на місце. Все це суттєво спрощує очищення. Автоменю/Попередньо встановлені програми і запам'ятовування програм користувача - для легкого вибору Ряд моделей мікрохвильових печей мають автоматичні програми для простого приготування деяких видів страв. Ви вводите тип і вагу продукту, а піч вже сама вибирає оптимальну потужність і час приготування. Для тих, хто користується конкретною програмою найчастіше для приготування улюбленої страви, стане в нагоді функція запам"ятовування. За допомогою цього пункту ви можете зберегти параметри і вказати їх у подальшому натисканням однієї кнопки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | відсутні |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Откидная дверца | немає |
| Габариты (В х Ш х Г) | 257 х 439 х 360 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Діаметр піддону | 24,5 см |
| Максимальная мощность гриля | немає |
| Максимальна потужність мікрохвиль (Вт) | 800 Вт |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Объем | 20 л |
| Объем (л) | 20 |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Решетка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | Обычная (соло) |
| Тип відкриття дверцят | Ручкой |
| Тип грилю | без грилю |
| Тип управления | кнопкове |
Информация для заказа
- Цена: 3 399 ₴











