
Смартфон Tecno Camon 19 Pro (CI8n) 8/128GB Dual Sim Mondrian (4895180784477)
9 222 ₴
- Нет в наличии
- Код: 4895180784477
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Перший в області об’єктива RGBW+G+P чутливим об’єктивом в основній камері 64 МП І мерехтливе зоряне сяйво тьмяніє перед вашим шармом. Технологія RGBW, що замінює зелений колір (G) з білим (W) у традиційному пікселі RGGB, і технологія G+P, що замінює один із традиційних пластикових об’єктивів із високочіткою лінзою з кришталевого скла – це потужне поєднання, що підвищує захоплення світла більш ніж на 208% та значно збільшує яскравість зображення. Лазерне фокусування та стабілізація OIS+EIS Що потрібно для зйомки, яка передбачає велику кількість рухів? Для стабілізації відео навіть у темному середовищі доступне поєднання технологій електронної та оптичної стабілізації (OIS + EIS), а технологія лазера допомагає швидко сфокусуватися, фіксуючи кожен ваш рух. Яскраве нічне портретне відео Сяйте вночі. Коли алгоритм нічного бачення під час зйомки відео виявляє, що навколишнє середовище темне, він використовуватиме надчутливий об’єктив RGBW+ (G+P) для підвищення яскравості зображення, а завдяки функції стабілізації OIS+EIS яскравий та стабільний портрет гарантовано. Відео у форматі HDR Навіть у середовищі з фоновим підсвічуванням можна знімати чудові відео. З увімкненим режимом HDR фон та портрети на підсвіченому тлі більш чіткі та відображають більше деталей обличчя. Відеоредактор В CAMON 19 Pro додано ще більше шаблонів, так що ви можете експериментувати, використовуючи різні переходи, рухи камери, вибір музики і відчути себе справжнім режисером фільму. Портретне відео з Додайте у своє відео «родзинку» завдяки функції портретного відео з ефектом. Фон відео буде розмитий, а портрет, на якому потрібно сфокусуватися, буде чіткішим і виразнішим. Професійна зйомка портрета за допомогою об’єктива 50 мм, 50 МП Оптична фокусна відстань 50 мм забезпечує фото- та відеозйомку з більш чіткими, більш стереооб’ємними контурами портрета без спотворення зображення. Виберіть режим портрета та портрет із двократним збільшенням та ефектом боке, що дозволяє виділити портрет, і навіть звичайний знімок можна буде розміщувати на обкладинці журналу. Професійна камера 32 МП для селфі Наповніть світлом свої селфі завдяки алгоритму надзвичайної світлочутливості. Ваша краса буде помітна навіть у темряві.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecno |
| Тип матрицы | IPS |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Цвет | Зелёный |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Процессор | Mediatek Helio G96 |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 204 г |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 166.79х74.55х8.58 мм |
| Гарантия | 13 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.8 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Колір | різнокольоровий |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 64+50+2 Мп |
| Потужність заряджання | 33 Вт |
| Процесор | MediaTek Helio G96 |
| Підтримка SD-карти | відсутня |
| Роздільна здатність | 2460x1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | четверний світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Частота процесора | 2x2.05 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 9 222 ₴









