
Смартфон Oppo A76 4/128GB Dual Sim Black
7 505 ₴
- Нет в наличии
- Код: A76 4/128GB Black
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Завдяки зарядці 33 Вт ти можеш миттєво повернутися до дій. Хвилини зарядки гарантують тривалий час роботи. Потужний акумулятор для підкорення кожного дня. Залишайся на зв’язку, розважайся і ніколи не втрачай жодного моменту. Завдяки восьмиядерному процесору, розширенню оперативної пам’яті ( RAM+) та 128 ГБ ПЗУ насолоджуйся додатками, які працюють безперебійно, і мають багато місця для зберігання. Графіка плавна, насичена кольорами анімація, що захоплює та запалює. Обери океанічну морську блакить або чорнильно-чорний, що демонструє вишуканість і клас. Незалежно від твого стилю, колір A76 тобі личить. Тонкий, гладкий дизайн радує око, але не привертає багато уваги. Сліди пальців і бруду видаляються з легкістю, а смартфон зберігає блискучий, цінний вигляд. Завдяки стійкості до подряпин і бризок води, OPPO A76 легко зберігає свій бездоганний вигляд. Яким би не був твій план, А76 до нього готовий.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OPPO |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Цвет | Черный |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | есть |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | есть |
| Вага | 189 г |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.4x75.7x8.4 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.56" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Колір | чорний |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 13+2 Мп |
| Основная камера | 13+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 1 ТБ |
| Потужність заряджання | 33 Вт |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Разрешение | 1612х720 |
| Роздільна здатність | 1612х720 (HD+) |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | есть |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процесора | 4x2.4 ГГц + 4x1.9 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 7 505 ₴










