
Смартфон Samsung Galaxy S22 8/128GB Dual Sim Light Violet (SM-S901BLVDSEK)_UA
30 120 ₴
- Нет в наличии
- Код: SM-S901BLVDSEK_UA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
IMEI відрепортований. Репортити в звіт по Samsung не можна. Тонкі рамки плавно формують симетричну відполіровану рамку, яка оточує великий збалансований екран. Як кінцевий штрих монохромний корпус камери оточує лінійну систему камери. Все має дуже гарний вигляд. Кидаючи тінь на посередні кольори Вражаючий Фантом білий, неймовірний Зелений, м’яке Рожеве золото або класичний Фантом чорний. Не просто визначитись, але хоч би який варіант ви обрали, він вас не розчарує. Станьте офіційним фотографом групового чату Фототехніка професійного рівня, яка вміщається в одній руці. Потрійна основна і фронтальна камери обладнані інноваційними технологіями, які дозволяють без проблем створювати контент, яким захочеться ділитися. Зробіть нічне життя яскравішим #nightography Усе найцікавіше відбувається о темній порі. Ловіть яскраві миті своїх пригод завдяки революційним технологічним інноваціям нашої камери професійного рівня. Збільшений сенсор зображення розширює пікселі, захоплюючи більше світла, а скло Super Clear мінімізує блікування, і саме тому фотографії й відео, зняті в темряві, такі чіткі, наче їх знімали вдень. Нічні знімки в дуже складних умовах Натхнення не чекає на оптимальне освітлення. Тепер і вам не доведеться. Наш найбільший прорив у технології відеозйомки — технологія, яка автоматично визначає оптимальну частоту кадрів з урахуванням середовища навколо, а Супернічне рішення прибирає шуми з кожного кадру, забезпечуючи високоякісну, яскраву відеозйомку як під сонячним промінням, так і під зоряним небом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | Dynamic AMOLED 2X |
| Материал корпуса | Алюминий + стекло |
| Стандарт связи | 5G |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Процессор | Samsung Exynos 2200 |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 3700 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | є |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 168 г |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 146х70.6х7.6 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.1" |
| Захист від пилу і вологи | IP68 |
| Колір | світло-фіолетовий |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | Алюминий + стекло |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 50+12+10 Мп |
| Потужність заряджання | 25 Вт |
| Процесор | Samsung Exynos 2200 |
| Підтримка SD-карти | відсутня |
| Роздільна здатність | 2340 x 1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 10 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Частота процесора | 1x2.8 ГГц + 3x2.5 ГГц + 4x1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 30 120 ₴











