Керуйте своїм TCL TV і сумісним помічником Google. У поєднанні зі штучним інтелектом TCL (AI-IN) система голосового управління Hands Free дозволяє отримувати доступ до контенту і пристроїв і керувати ними, включати телевізор, перемикати входи, регулювати гучність і багато іншого на відстані без пульта дистанційного керування. Ви навіть можете задавати питання, організовувати свій календар, планувати свою подорож і насолоджуватися абсолютно новим рівнем інтелектуальної інтеграції.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 400x200 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вес | 13.2 кг кг |
| Гарантия | 14 дней |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 55" |
| Колірне виконання | титановий |
| Потужність звуку | 2 х 10 Вт |
| Підтримка HDR | є |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1229х704х75 мм |
| Тип телевизора | QLED / Quantum Dot |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/DVB-C/DVB-S2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 19 852 ₴









