Телевізор TCL С728 може обробляти HDR10, HLG, HDR10+ та Dolby Vision IQ. Тонкий екран має металеву рамку. У 55C728 використовується VA-панель з квантовими точками та пряме світлодіодне підсвічування. TCL 55C728 може похвалитися дуже високою якістю зображення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TCL |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Операционная система | Android TV |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 300x300 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вага | 13.6 кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 55" |
| Колірне виконання | черный |
| Операційна система | Android TV |
| Потужність звуку | 2 х 10 Вт |
| Підтримка HDR | є |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1229x716x76 мм |
| Тип телевізора | QLED / Quantum Dot |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/DVB-C/DVB-S2 |
| Частота оновлення | 120 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 27 405 ₴












