GRIFON – український бренд побутової техніки високої якості, який завжди піклується про комфорт вашого життя. У виробництві ми ретельно контролюємо якість матеріалів для нашої продукції, щоб піклуватися про ваше здоров'я. Техніка GRIFON виготовляється на заводах з багаторічною історією. Весь процес виробництва суворо контролюється, а якість продукції бренду підтверджено сертифікатами Європи та України. ВИРОБНИЦТВО Виробництво ми обираємо за такими критеріями: - висока культура виробництва - використання передових технологій; - лідируючі позиції серед заводів-виробників; - контроль якості на кожному етапі від сировини до готової продукції; - надійність та лояльність до партнерів; - гарантійний супровід. Мікрохвильова піч Grifon GR20FP0139W - це корисна помічниця господині на кухні. З нею можна не просто розігрівати страви, а й готувати. Сучасний та компактний пристрій допоможе навіть тим, хто не сильний у мистецтві приготування їжі, адже з нею цей процес спрощується у рази. Простота взаємодії Налаштовувати процес приготування у мікрохвильовій печі Grifon GR20FP0139W досить легко. Використовуйте сенсорні кнопки. Виберіть потрібну функцію, встановіть таймер і потужність за потреби, а далі залишається тільки чекати, поки з кухні не почне доноситися аромат обіду або вечері. 6 функцій для ваших кулінарних шедеврів У мікрохвильовій печі Grifon GR20FP0139W передбачено цілих 6 функцій, які спрощують її використання: ● Попкорн. Збираєтеся ввечері подивитися фільм, закиньте в мікрохвильову піч пачку попкорну. Вона рівномірно розігріє зерна і за кілька хвилин ви зможете відчути себе, як у кінотеатрі. ● Запечена картопля. Одна з найпопулярніших страв для запікання – це картопля. Не завжди зручно робити це в духовці, тому на допомогу приходить мікрохвильова піч. ● Піца. Заморожена піца з супермаркету набуде ресторанного смаку, якщо готувати її в мікрохвильовій печі Grifon GR20FP0139W, використовуючи відповідну функцію. ● Напій. Як часто люди розігрівають чай або каву, що охолонув? Так часто, що виробники мікрохвильових печей придумали для цього окрему функцію. ● Заморожена вечеря. Якщо самому готувати не хочеться, можна купити заморожену вечерю в магазині, а мікрохвильова піч Grifon GR20FP0139W перетворить її на смачну домашню їжу. ● Розігрів. Класична функція для всіх мікрохвильових печей. Також у мікрохвильовій печі Grifon GR20FP0139W можна розігрівати їжу та розморожувати продукти за вагою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grifon |
| Цвет корпуса | Белый |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Откидная дверца | немає |
| Габариты (В х Ш х Г) | 258 х 451 х 331 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Діаметр піддону | 24,5 см |
| Максимальная мощность гриля | немає |
| Максимальна потужність гриля (Вт) | немає |
| Максимальна потужність мікрохвиль (Вт) | 700 Вт |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Объем | 20 л |
| Объем (л) | 20 |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Разморожування | є |
| Решетка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | Обычная (соло) |
| Тип відкриття дверцят | Ручкой |
| Тип грилю | без грилю |
| Тип гриля | без грилю |
| Тип управления | кнопкове |
Информация для заказа
- Цена: 2 547 ₴












