GRIFON – український бренд побутової техніки високої якості, який завжди піклується про комфорт вашого життя. У виробництві ми ретельно контролюємо якість матеріалів для нашої продукції, щоб піклуватися про ваше здоров'я. Техніка GRIFON виготовляється на заводах з багаторічною історією. Весь процес виробництва суворо контролюється, а якість продукції бренду підтверджено сертифікатами Європи та України. ВИРОБНИЦТВО Виробництво ми обираємо за такими критеріями: - висока культура виробництва - використання передових технологій; - лідируючі позиції серед заводів-виробників; - контроль якості на кожному етапі від сировини до готової продукції; - надійність та лояльність до партнерів; - гарантійний супровід. Класична мікрохвильова піч Grifon GR20FM0114W – надзвичайно корисний та легкий у використанні пристрій. Його можна застосовувати як для розігріву їжі, так і для її приготування завдяки безлічі рецептів для мікрохвильових печей навіть без функції гриля. Настроювана та функціональна Мікрохвильова піч Grifon GR20FM0114W має механічне керування. У ній є кілька рівнів потужності та таймер до 35 хвилин. Вона швидко та рівномірно розігріє їжу. Ви можете залишити в ній страву і встановити таймер, контролю з вашого боку не потрібно, піч вимкнеться самостійно, вас про це сповістить специфічний звук і чудовий аромат. Крім функції розігріву, у ній також є функція розморожування. Вам більше не доведеться залишати м'ясо або рибу на довгий годинник на столі, просто помістіть їх у мікрохвильову піч і поверніть тумблер на відповідний значок. Стильна та проста у догляді У мікрохвильовій печі Grifon GR20FM0114W гармонійно поєднуються білий та чорний кольори, доповнені елементами сріблястого відтінку. Завдяки цьому пристрій можна помістити у будь-який інтер'єр. Ще одним її плюсом є простота у догляді. Вам буде достатньо вологої ганчірки чи губки. Компактна та легка Мікрохвильова піч Grifon GR20FM0114W має компактні розміри, тому легко впишеться навіть у маленьку кухню. Її габарити становлять лише 455*261*354. Пристрій важить 10,3 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grifon |
| Цвет корпуса | Белый |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Тип управления | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | відсутні |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Откидная дверца | немає |
| Габариты (В х Ш х Г) | 261 х 455 х 354 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр поворотного столу | 25.5 см |
| Діаметр піддону | 25,5 см |
| Максимальная мощность гриля | немає |
| Максимальна потужність гриля (Вт) | немає |
| Максимальна потужність мікрохвиль (Вт) | 700 Вт |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Объем | 20 л |
| Объем (л) | 20 |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Решетка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | Обычная (соло) |
| Тип відкриття дверцят | Ручкой |
| Тип грилю | без грилю |
| Тип гриля | немає |
Информация для заказа
- Цена: 2 198 ₴











