
Телескопічний монопод Sumdex SKB-102GR Grey
65 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: SKB-102GR
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Яскравий селфі монопод, який завжди буде з вами, адже він настільки компактний, що його легко розмістити у будь-якій сумці чи кишені. Ця модель є універсальною через розсувну систему кріплення. А це означає, що аксесуар можна використовувати практично з будь-яким смартфоном. Довжина монопода регулюється від 30 до 100 см для зручності. Підключення відбувається за допомогою дроту jack 3,5 мм. Не має акумулятора.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sumdex |
| Цвет | Серый |
| Тип | Монопод |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | - |
| Гарантия | 1 месяц |
| Длина в сложенном виде | 13.8 см |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Максимальная длина | 100 см |
| Материал | Пластик, метал |
| Минимальная длина | 30 см |
| Нагрузка | немає даних |
| Радиус действия | - |
| Тип подключения | Jack 3.5 |
| Управление | Кнопка |
Информация для заказа
- Цена: 65 ₴


