
Монiтор Dell 34" S3422DW (210-AXKZ) VA Silver Curved
18 359 ₴
- Нет в наличии
- Код: 210-AXKZ
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Монітор, який дасть насолоджуватися кінематографічними враженнями на 34-дюймовому вигнутому екрані з ультрашироким екраном WQHD, вбудованими подвійними динаміками потужністю 5 Вт і підставкою, яка регулюється за висотою. Неймовірна картинка Конструкція монітора обладнана надтонкими та майже непомітними рамками, які в поєднанні з вигнутим екраном WQHD (3440 x 1440) дають насолоджуватися захопливим переглядом із неймовірною чіткістю і дрібними деталями. Вигнутий екран 1800R розширює поле зору за допомогою надширокого співвідношення сторін 21:9 і забезпечує загальний огляд для поліпшеного кінематографічного досвіду. Технологія AMD FreeSync з частотою оновлення до 100 Гц забезпечить плавну роботу без розривів. Елегантний дизайн і продумана конструкція Сучасний стиль і фактурні малюнки на задній панелі підкреслюють унікальний вигляд монітора, він матиме вдалий вигляд у будь-якому інтер’єрі. Продумана конструкція з регулюванням висоти підставки та функцією нахилу дає змогу настроїти пристрій для комфортної роботи. Пристрій обладнаний усіма необхідними інтерфейсами: вбудовані подвійні порти HDMI забезпечують під’єднання пристроїв і дають без особливих зусиль перемикатися між потоковими та консольними іграми.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип матрицы | VA |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вес | 6.7 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 808.16х389.36-489.36х210 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.2 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 34" |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х5 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Разрешение экрана | 3440х1440 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 32 Вт |
| Соотношение сторон | 21:9 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Серебристый |
Информация для заказа
- Цена: 18 359 ₴









