
Монiтор Dell 27" S2722DGM (210-AZZD) VA Black Curved
11 282 ₴
- Нет в наличии
- Код: 210-AZZD
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Більш плавне сприйняття: частота оновлення 165 Гц дозволяє бачити швидко рухомі зображення з неймовірною чіткістю і прискорювати реакцію. Більш швидкий час реакції означає, що ви випереджаєте конкурентів. Ідеальне зображення: не тільки ваш ігровий процес більш чіткий, але і час відгуку 1 мс MPRT/2 мс від сірого до сірого, самі пікселі змінюють колір майже миттєво, щоб усунути розмиття в русі. Чудова точність: залишайтеся в запалі битви завдяки швидкому, без затримок ігровому процесу з технологією AMD FreeSync Premium. Цей монітор має підтримку VRR ігрової консолі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Частота обновления | 165 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 6.17 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Встроенная аудиосистема | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 608.38х393.21х109.37 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диагональ экрана | 27" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Игровые технологии | AMD FreeSync |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхность экрана | Матовое |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Поворотный экран (Pivot) | Нет |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 56 Вт |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 11 282 ₴









