
Кавоварка Ufesa Supreme Barista (71705256)
14 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 71705256
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Нова суперавтоматична кавоварка Supreme Barista дозволяє насолоджуватися найкращою кавою зі свіжозмелених зерен. Її тиск у 20 бар виробляє неперевершене пінисте молоко. Її унікальна технологія Safe and Grind дозволяє безпечно змінювати крупність меленого помолу, регулюючи кавомолку, а також інтенсивність аромату, кількість води в кожній каві, температуру і жорсткість води для покращення смаку. Однак її також можна використовувати безпосередньо з меленими зернами, і вона має бункер, який вміщує потрібну кількість для ідеальної кави. Її дволітровий резервуар для води легко наповнювати, він оснащений технологією Friendly Clean Care, унікальною системою, яка дозволяє легко вийняти всю варильну групу, ретельно очистити її та таким чином подовжити середній термін служби.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ufesa |
| Тип используемого кофе | Зерна |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | є |
| Блокування від дітей | немає |
| Вес | 7 кг кг |
| Вбудована кавомолка | є |
| Вид | окремостояча |
| Віддалене керування | немає |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Дополнительно | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Знімна варильна група | є |
| Керування | Сенсорное управление |
| Количество чашек | 1-2 |
| Цвет | Черный |
| Колір корпуса | чорний |
| Комплектация | кавоварка, інструкція |
| Кількість запрограмованих напоїв | немає |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Можливість програмування | є |
| Подача горячей воды | є |
| Мощность | 1550 Вт |
| Приготування капучино | ручне |
| Програмування жорсткості води | є |
| Програмування обсягу порції | немає |
| Програмування температури напою | є |
| Протикапельний механізм | немає даних |
| Подогрев чашек | немає |
| Регулювання мелення | є |
| Резервуар для води | 2 л |
| Розміри | 25 х 37 х 43 см |
| Система самоочищення | є |
| Тип | кавомашина |
| Давление помпы | 20 бар |
| Функція "cappuccino" | автоматичне |
Информация для заказа
- Цена: 14 999 ₴











