
Акустична система Divoom Voombox-Outdoor (3GEN) Red
1 944 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Кожен крок з музикою Акустика Divoom Voombox-outdoor (3GEN) BT показує користувачеві всі принади портативних колонок: компактна, стильна, захищена від вологи. Чудовий звук транслює обладнання, що складається з 6 динаміків з потужністю 15 Вт. Батарея на 12 годин забезпечує тривале прослуховування без перебоїв. Підключення до девайсів здійснюється за допомогою протоколів бездротового зв’язку Bluetooth і NFC. Мікрофон дозволить не тільки насолоджуватися аудіо, але і спілкуватися на гучному зв’язку. З’єднання Bluetooth 5.0 Щоб послухати улюблені треки або вивести звук з ноутбука на зовнішній пристрій, досить підключити девайс за допомогою бездротового з’єднання Bluetooth 5.0. Він передає звуковий сигнал без спотворень, підтримуючи його за рахунок збільшеної дальності. Підключившись до смартфону, ви зможете отримати доступ до самих затребуваних аудіо, склавши трек-лист з улюблених пісень для компанії. Шість динаміків Конструкція обладнання забезпечує бездоганний звук, в якому ідеально опрацьовані як низькі басові частоти, так і верхній діапазон. Інженери зробили ставку на просторовий звук і не прогадали – всебічно спрямоване стерео відмінно демонструє потенціал крутого аудіо. Потужності 15 Вт вистачає, щоб наповнити звуками музики всю кімнату і зробити проведення часу на природі ще більш захоплюючим. Вбудований чіп NFC Бездротова система з чіпом NFC дозволить встановити зв’язок зі швидкою і якісною передачею даних. Нове слово в сфері бездротового сполучення: вам досить лише підключитися одним кліком, дотримуючись вимог по дальності, щоб смартфон або інший девайс спільно функціонував з колонкою. Сигнал NFC за рахунок близького розташування пристроїв практично позбавлений перешкод. Служить альтернативою протоколу Bluetooth. В будь-яку погоду Захищений за стандартом IP44 корпус дозволить взяти Divoom Voombox-outdoor (3GEN) BT з собою на природу до моря, встановити біля басейну, використовувати в засніженій місцевості або в пустелі з гуляючими пісками. Модель має водоізольовану зовнішню оболонку, тому краплі не проникають всередину. Як і дрібні частинки – цілісності пристрою не загрожує нічого. Функція гучного зв’язку Для забезпечення повноцінного конференц-зв’язку використовуйте вбудований мікрофон. Він дозволить передавати ваш голос, за рахунок чого опоненти зможуть не тільки говорити самі, а й чути вас. Поодинокі і групові дзвінки без провідного з’єднання – ваш комфорт переговорів в будь-яких умовах. Відчутна автономність Колонка Divoom Voombox-outdoor (3GEN) BT оснащена акумулятором, який дає користувачеві 12 годин безперервного використання. Не втрачайте настрій ні на секунду – будьте завжди і всюди з музикою!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Divoom |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB (для відтворення) | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 3500 мАч |
| Индикация | розряджання |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Вес | 0.7 кг кг |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Отношение сигнал/шум | >75 дБ |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дисплей | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр динаміків | немає даних |
| Питание | от аккумулятора |
| Захист | IP44 |
| Кардридер | немає |
| Цвет | Red |
| Микрофон | С микрофоном |
| Мощность | 15 Вт |
| пульт ДУ | немає |
| Подсветка | без підсвічування |
| Роз'єм зарядки | USB Type-C |
| Размер | 185 x 60 x 78 мм |
| Тип акустики | Портативные |
| Формат акустики | 2.0 |
| Час автономної робои | 12 годин |
| Время автономной работы | 12 годин |
| Частотный диапазон | 100 - 20 000 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 1 944 ₴







