
Монiтор Samsung 34.1" S34J550W (LS34J550WQIXCI) VA Gray/Dark Blue
13 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: LS34J550WQIXCI
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Samsung S34J550W - відмінний монітор, оснащений величезною VA матрицею з максимальною роздільною здатністю 3440x1440 і використанням WLED підсвічування. Час відгуку дорівнює 4 мс, кути огляду по горизонталі і вертикалі - 178 і 178 градусів відповідно, що стосується яскравості дисплея, вона становить 300 кд/м2. Монітор оснащений такими інтерфейсами, як DisplayPort, HDMI, роз"єм для підключення навушників. Відкрийте для себе продуктивність і точність плоского монітора Samsung діагоналлю 34", з яким ви почнете по-іншому дивитися на роботу та розваги. Екран розширює огляд, зменшує відблиски та дозволяє охопити поглядом майже все зображення цілком. Завдяки цьому ви можете менше переводити погляд від одного краю екрану до іншого і комфортно працювати протягом більш тривалого часу. Монітор розширює периферійний огляд, створюючи панорамне зображення неймовірної глибини і широти, що дозволяє повністю зосередитися на работі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | VA |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вес | 6.9 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 828.1х470.8х242.8 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 34.1" |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Разрешение экрана | 3440х1440 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 59 Вт |
| Соотношение сторон | 21:9 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 13 999 ₴






