Надійне настінне кріплення для телевізорів з діагоналлю від 23 до 43 дюймів Кронштейн KIVI Basic-22F гарантує вам не лише безпечне кріплення, а й стильний вигляд вашого телевізора. Міцні елементи кріплення витримують інтенсивне використання. Кронштейн підійде для телевізорів з діагоналлю від 23 до 43 дюймів і вагою до 45 кілограмів. Тонкий дизайн Всього 20 міліметрів до стіни роблять кронштейн KIVI Basic-22F майже непомітним за ТВ-панеллю. Отже, ваш інтер’єр залишиться лаконічним і витонченим, попри ретельно та надійно закріплений телевізор. Тоді як перегляд фільмів і телепередач стане значно більш приємним та комфортним. Легкий монтаж Якщо ви переймаєтеся тим, що монтувати настінне кріплення для телевізора дуже важко, то KIVI Basic-22F саме для вас. Кронштейн має надзвичайно легку конструкцію, яку легко і просто змонтувати самотужки. Вам також допоможе докладна інструкція з монтажу, якою забезпечений кожен комплект. Безумовна безпека Кронштейни для телевізорів KIVI Basic-22F пройшли суворі перевірки на безпеку. Професійна випробувальна лабораторія UL / TUV Witness Test Lab підтвердила міцність кріплень, які тестували навантаженнями, а також на різних поверхнях. Крім того, кріплення випробовувані температурою та бризками солоної води, а також перевірено міцність пакування. Все для того, щоб ви отримали справді якісний та надійний продукт!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kivi |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | фіксований |
| Расстояние от стены | 20 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 45 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | - |
| Угол поворота | немає |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Рекомендована діагональ | 23" - 43" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 100х200 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 309 ₴





