Надійне настінне кріплення для телевізорів з діагоналлю від 23 до 43 дюймів Кронштейн KIVI Motion-223 гарантує вам не лише безпечне кріплення, а й стильний вигляд вашого телевізора. Міцні деталі кріплення витримують інтенсивне використання. Кронштейн підійде для телевізорів з діагоналлю від 23 до 43 дюймів і вагою до 30 кілограмів. Гнучкість та витонченість Ваш інтер’єр залишиться лаконічним і витонченим, попри ретельно та надійно закріплений телевізор. Перегляд контенту стане значно більш приємним та комфортним завдяки конструкції з вільним нахилом. Поворотний механізм забезпечує максимальну гнучкість огляду, а також комфортний доступ до підключення різноманітних роз’ємів. Легкий монтаж Якщо ви переймаєтеся тим, що монтувати настінне кріплення для телевізора дуже важко, то KIVI Motion-223 саме для вас. Кронштейн має надзвичайно зрозумілу конструкцію, яку легко та просто змонтувати самотужки. Вам також допоможе докладна інструкція з монтажу, яка є у комплекті кожного кріплення, а зручний фіксатор для кабелів довершить процес. Безумовна безпека Кронштейни для телевізорів KIVI Motion-223 пройшли суворі перевірки на безпеку. Професійна випробувальна лабораторія UL / TUV Witness Test Lab підтвердила міцність кріплень, які перевіряли навантаженнями, а також на різних поверхнях. Крім того, кронштейни проходять тест температурою та бризками солоної води, а також перевірку міцності пакування. Все для того, щоб ви отримали справді якісний та надійний продукт!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kivi |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклонно-поворотные |
| Расстояние от стены | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 30 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +3/-10° |
| Угол поворота | + 90/- 90° |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Рекомендована діагональ | 23" - 43" |
| Стандарти VESA | 200x200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 813 ₴








