
Смартфон Oppo A96 8/128GB Dual Sim Sunset Blue
8 692 ₴
- Нет в наличии
- Код: A96 8/128GB Blue
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Більше, швидше та під контролем технології 33 Вт SUPERVOOC + акумулятор 5000 мАг Акумулятор ємністю 5000 мАг дає можливість досягати успіху в житті. Чи потрібно швидко поповнити заряд перед довгим відеодзвінком? SUPERVOOC потужністю 33 Вт дає вам на 50% більше потужності лише за 26 хвилин. Відчуйте силу, відчуйте контроль. Безпечна зарядка. Оптимізована нічна зарядка Спіть спокійно, т.к. інтелектуальна зарядка захищає акумулятор від перезаряджання і дозволяє вашій батареї зберігати свою довговічність. USB-порт також пройшов 20000 тестів модулів, що підключаються, а його захист від вигоряння забезпечує надійну і безпечну підзарядку. Більш глибока, більш гладкіша кольоропередача. 90 Гц, насичений колір, перфорований дисплей Насолоджуйтесь яскравими, захоплюючими зображеннями на дисплеї з широкою гамою кольорів 96% NTSC. Дивіться фільми та грайте в захоплюючі ігри, які працюють гладко, як шовк завдяки частоті оновлення 90 Гц. Технологія Adaptive Refresh забезпечує бездоганну продуктивність при економії енергії. Тепер ви можете насолоджуватись цифровим життям довше. Сліпучий дизайн, чудова естетика. Дизайн OPPO, що світиться OPPO A96, прикрашений мільйоном зірчастих діамантів нанорівня, засліплює та змінює колір під різними кутами. Він також має преміальне складання, яке витримає випробування часом. Захист від подряпин OPPO A96 гладкий на протязі всього терміну служби, т.к. корпус не залишає слідів та відбитків пальців. Будь то в дорозі або на пробіжці, телефон захищений від подряпин. Преміальний дизайн, преміальна довговічність. Поводьтеся з життєвими труднощами завдяки незмінній якості OPPO OPPO постачає тільки надійні продукти. OPPO A96 має пилозахисту IP5X та водонепроникність IPX4, а також пройшов тисячі випробувань на вплив навколишнього середовища, падіння та багато іншого. Це мобільний пристрій, створений для повсякденного використання. Більш плавна робота додатків та спогадів Супер пам’ять (як оперативна, так і для зберігання даних) та восьмиядерний процесор Qualcomm Snapdragon створені для плавної роботи без затримок. У той час як подальше розширення оперативної пам’яті дозволяє кільком додаткам працювати з блискавичною швидкістю. З меншою кількістю фрагментів пам’яті ви можете зібрати більше спогадів одним натисканням. Виняткова розвага Насолоджуйтесь яскравим сяйвом гладкого екрана OPPO A96. Подвійні динаміки створюють акустичне бенкет, в яке можна повністю зануритися. А висока частота оновлення та функція System Booster зроблять процес гри плавним та швидким. Зафіксуйте дорогоцінні моменти з точною чіткістю Не пропустіть жодного моменту. Подвійні камери з високою роздільною здатністю чітко і яскраво відобразять усі ваші пам’ятні моменти навіть у складних умовах. Заповнює світло 360°. Висвітлить ніч і зафіксуйте яскраві посмішки. AI Природна ретуш. Природні, точніші відображення вашої особистої краси. Неон портрет. Дозволяє робити яскраві нічні знімки з атмосферним розмиттям.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OPPO |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Лазурный |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 191 г кг |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.4x75.7x8.4 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.59" |
| Захист від пилу і вологи | IPX4 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 50+2 Мп |
| Потужність заряджання | 33 Вт |
| Підтримка SD-карти | 256 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 256 ГБ |
| Разрешение | 2412x1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Частота процессора | 4x2.4 ГГц + 4x1.9 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 8 692 ₴











