
Смартфон Oppo A17 4/64GB Dual Sim Lake Blue
5 120 ₴
- Нет в наличии
- Код: A17 4/64GB Lake Blue
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Преміальний дизайн у шкірі З першого погляду OPPO A17 вражає: його люксовий дизайн у шкірі виділяє девайс на тлі інших. До цієї розкоші хочеться торкнутися. Ідеальна геометрія в компанії з мінімалізмом приємні тактильно, візуально та естетично. Поверхня відштовхує забруднення, підтримуючи незмінно ідеальний вигляд пристрою. Вибирай свій колір і насолоджуйся досконалістю! 5000 мАг вашого комфорту Відчутний запас дає батарея. Перед вами ресурс для активного використання камери, вимогливих програм, перегляду мультимедійного контенту протягом цілого дня. Перевіряти рівень заряду ні до чого – його вистачить на все. Плавний та швидкий Відчуйте швидкодію, що дає розширення оперативної пам’яті із можливістю збільшення до 4 ГБ. Ресурси основного сховища вимірюються 64 ГБ та додаткового до 1 ТБ – непогано, як для зберігання особистих файлів, правда? Досить місця для будь-яких ігор. Розкіш колірного спектру У візуальній концепції смартфона OPPO A17 приділили увагу якісному відображенню кольорів. 100-відсоткова підтримка простору DCI-P3 гарантує відтворення будь-яких відтінків. Чітка картинка без компромісів! Ультрагучне аудіо Застосувавши режим Ultra-Volume Mode, користувач значно підвищує гучність відтворення – в 2 рази. Так ви точно почуєте ранковий будильник, а прослуховування музики у громадських місцях буде комфортним та без перешкод зовнішнього шуму. Камера 50 Мп із засобами AI Ще ніколи мобільна зйомка не була такою якісною та комфортною: мобільний телефон OPPO A17 робить кадри з високою роздільною здатністю, підтримує неймовірну деталізацію та охоплює максимум панорами. Кожне фото збере максимум лайків! Ідеальні портрети Застосувавши ефект боке, творці моделі зробили найкращу базу для топових портретних фото. Тепер на смартфоні вони не поступаються якістю отриманим із дзеркальних фотоапаратів. Ви на першому плані, а фон м’яко розмитий – як в улюбленому кіно. Ваші найкращі селфі Фронтальна камера із підтримкою HDR виводить селфі на новий рівень. Компенсація світла в темних ділянках позитивно позначається на загальній якості знімку. Спробуйте сфотографуватись – ви точно залишитеся задоволені результатом. Виняткова якість Тестування техніки у стресових умовах показало, що у ваших руках справді якісний продукт: він пройшов 20 000 циклів перевірки на включення USB-кабелю, 28 000 – на мікропадіння, дроп-тест на падіння з висоти 1 м та 14 днів перебування у середовищі з високими показниками температури та вологості. Його вологостійкий корпус IPX4 практично незламний.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OPPO |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G35 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 189 г кг |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.2x75.6x8.3 мм |
| Гарантия | 14 дней |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.56" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Цвет | Лазурный |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Материал корпуса | Металл + пластик |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 50+0.3 Мп |
| Потужність заряджання | 10 Вт |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Разрешение | 1612х720 (HD+) |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Тип матрицы | LCD |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 4x2.3 ГГц + 4x1.8 ГГц |
| Быстрая зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 5 120 ₴











