
Лампа світлодіодна свічка на вітрі ELM 4W E14 4000K (18-0088)
74 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: 18-0088
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Світлодіодна лампа на вітрі ELM 4W E14 4000K 18-0088 має нестандартну форму. Опалова колба і колірна температура 4000 за Кельвіном дають рівне і яскраве світло. Інші характеристики цієї LED лампи також вражають. Світловий потік дорівнює 320 lm, а кут розсіювання становить 240 градусів. При цьому потужність даної лід лампочки всього 4 Вт. За аналогічних світлових характеристик це забезпечує восьмиразову економію електроенергії в порівнянні з лампами розжарювання. Крім того, дана LED лампа служить майже в 30 разів довше - термін її служби дорівнює 20000 годин при менш ніж 1000 годин у більшості ламп розжарювання. Ця модель підійде для використання в побутових освітлювальних приладах (бра, люстри та інші домашні світильники), які розраховані на вузький цоколь E14.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELM |
| Цоколь | E14 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Індекс кольору | >80 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Датчик движения | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Еквівалент лампи розжарювання | немає даних |
| Кольорова температура | 4000K |
| Кут розсіювання світла | 240° |
| Угол свечения | 240° |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Напряжение | 175-250 |
| Потужність споживання | 4 |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | немає |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Розмір (ШхВхГ) | - |
| Розмір (висота x діаметр) | 124 мм x 37 мм |
| Розсіювач | матовый |
| Споживання | 4 W |
| Яскравість світіння | 320 Лм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 74 ₴


