
Лампа світлодіодна свічка ELM 5W E14 4000K (18-0155)
69 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: 18-0155
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Лампа світлодіодна свічка ELM 5W E14 4000K 18-0155 відрізняється досить хорошим світловим потоком в 400 lm і має світловіддачу понад 80 лм/Вт при потужності лише 5 Вт. Її кут розсіювання великий і становить 260 градусів, а перенесення кольорів дорівнює Ra > 80. Колірна температура лампочок цієї моделі — 4000 градусів по Кельвіну, що дає чисте біле світло. Схожі за світловими показниками лампи розжарювання поступаються цим LED лампочкам у 8 разів за економічністю. Також ці ЛЄД лампочки споживають менше електроенергії і ніж інші різновиди. Вони мають традиційну свічкову форму і опалове скло, яке робить світло дещо м’якшим, але не впливає на яскравість. Ці LED лампи мають збільшений термін служби (20000 годин) та відрізняються компактними габаритами (100 на 37 мм). Вони розраховані на експлуатацію в побутових освітлювальних приладах із вузьким цоколем типу E14.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELM |
| Цоколь | E14 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Індекс кольору | >80 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Датчик движения | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Еквівалент лампи розжарювання | немає даних |
| Кольорова температура | 4000K |
| Кут розсіювання світла | 260° |
| Угол свечения | 260° |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Напряжение | 175-250 |
| Потужність споживання | 5 |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | немає |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Розмір (ШхВхГ) | - |
| Розмір (висота x діаметр) | 100 мм х 37 мм |
| Розсіювач | матовый |
| Споживання | 5 W |
| Яскравість світіння | 400 Лм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 69 ₴


