
Лампа світлодіодна стандартна Electrum 15W E27 4000K (A-LS-1439)
137 ₴
- Нет в наличии
- Код: A-LS-1439
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Лампа світлодіодна стандартна 15W E27 4000K A-LS-1439 від виробника Electrum має грушоподібну форму колби та опалове скло. При потужності всього 15 Вт вона дає світловий потік 1400 lm і має світловіддачу більше 90 лм/Вт. Кут розсіювання також великий і становить 270 градусів. Крім того, ця LED лампочка з енергоефективності в 8 разів перевершує відповідні за світловими характеристиками лампи розжарювання. Також відзначимо колірну температуру в 4000 градусів за Кельвіном, яка забезпечує рівне біле світло, а кольоропередача дорівнює 80Ra. ЛЕД лампи даної моделі призначений для використання в побутових освітлювальних приладах (люстри, бра) з типом цоколя E27. Їхні габаритні розміри становлять 128 мм (висота) на 65 см (діаметр).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Індекс кольору | >80 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Датчик движения | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Еквівалент лампи розжарювання | 120 W |
| Кольорова температура | 4000K |
| Кут розсіювання світла | 270° |
| Угол свечения | 270° |
| Кількість у комплекті | 1 шт. |
| Напряжение | 175-250 |
| Потужність споживання | 15 |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | немає |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Розмір (ШхВхГ) | - |
| Розмір (висота x діаметр) | 128 мм х 65 мм |
| Розсіювач | матовый |
| Споживання | 15 W |
| Яскравість світіння | 1400 Лм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 137 ₴


