
Лампа світлодіодна стандартна ELM 7W E27 4000K (18-0023)
69 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: 18-0023
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Світлодіодна лампа стандартна ELM 7W E27 4000K 18-0023 має класичну грушоподібну форму колби. Матова колба забезпечує яскраве світло: світлові характеристики цієї LED лампи: світловий потік – 560 lm, кут розсіювання – 300 градусів, колірна температура – 4000 за Кельвіном. При цьому потужність даної ЛЕД лампочки становить лише 7 Вт. Таким чином, при однакових світлових показниках з 60-ватними лампами розжарювання забезпечується восьмиразова економія електроенергії. Крім того, дані LED лампи служать у 20 разів довше – термін їх експлуатації становить 20000, а у більшості ламп розжарювання він не перевищує 1000 годин. Лампочки цієї моделі призначені для використання в побутових освітлювальних приладах (люстри та бра, а також світильники для підлоги) з цоколем типу E27.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELM |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Індекс кольору | >80 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Датчик движения | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Еквівалент лампи розжарювання | немає даних |
| Кольорова температура | 4000K |
| Кут розсіювання світла | 300° |
| Угол свечения | 300° |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Напряжение | 220-240 |
| Потужність споживання | 7 |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | немає |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Розмір (ШхВхГ) | - |
| Розмір (висота x діаметр) | 112 мм x 60 мм |
| Розсіювач | матовый |
| Споживання | 7 W |
| Яскравість світіння | 560 Лм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 69 ₴


