
Лампа світлодіодна Crystal Gold 5W GU5.3 4000K (MR16-005)
74 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: MR16-005
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Світлодіодна лампа MR-16 5W GU5.3 4000K MR16-005 відноситься до різновиду рефлекторних LED ламп. Це відкриває широкі можливості для її використання в системах інтер’єрного підсвічування та освітлювальних приладів спеціального призначення. Цьому сприяють компактні габарити виробу: всього 53 на 50 мм. Рефлектори забезпечують хороший світловий потік (400 lm) при потужності всього 5 Вт, що у 8 разів економічніше, ніж у лампах розжарювання, що відповідають за світловими характеристиками. З інших характеристик цих ЛЄД лампочок відзначимо кут розсіювання в 110 градусів, і колірну температуру в 4000 К, яка дає приємне для очей жовтувато-біле світло. Лампочки цієї моделі мають опалову колбу напівсферичної форми, що полегшує вбудовування. Тип цоколя - GU5.3 з відстанню між контактними ніжками 5,3 мм. Термін служби складає 15000 годин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crystal |
| Цоколь | GU5.3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Індекс кольору | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Датчик движения | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Еквівалент лампи розжарювання | немає даних |
| Кольорова температура | 4000K |
| Кут розсіювання світла | 110° |
| Угол свечения | 110° |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Напряжение | 175-250 |
| Потужність споживання | 5 |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | немає |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Розмір (ШхВхГ) | 50х55х55 мм |
| Розмір (висота x діаметр) | 53 мм х 50 мм |
| Розсіювач | матовый |
| Споживання | 5 W |
| Яскравість світіння | 400 Лм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 74 ₴


