
Лампа світлодіодна стандартна Electrum 10W E27 3000K (A-LS-1913)
87 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: A-LS-1913
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Світлодіодна лампа A60 LS-33 Elegant 10W E27 3000K в алюмопластиковому корпусі A-LS-1913 призначена для використання в побутових освітлювальних приладах з широким цоколем (E27). У цій моделі чудові світлові характеристики, і до того ж ця LED лампа дуже економічна. Її потужність лише 10 Вт. Але при цьому світловий потік лампочки - 810 lm, а світловіддача перевищує 80 лм/Вт при куті розсіювання 270 градусів. Великий кут розсіювання і захист світлодіода від перепадів напруги в електромережі дають рівне і стабільне світло на всій площі, що освітлюється. Також відзначимо хорошу передачу кольору 80Ra і комфортну для очей колірну температуру в 3000 градусів по Кельвіну. ЛЕД лампа з опаловим склом має традиційну грушоподібну форму, яка і досі є однією з найпрактичніших і забезпечує максимальний кут розсіювання світла. Термін служби - 25000 годин, що в 30 разів більше, ніж у такого різновиду, як лампи розжарювання. Габаритні розміри 111 на 60 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Індекс кольору | >80 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Датчик движения | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Еквівалент лампи розжарювання | 80 W |
| Кольорова температура | 3000K |
| Кут розсіювання світла | 270° |
| Угол свечения | 270° |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Напряжение | 175-250 |
| Потужність споживання | 10 |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | немає |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Розмір (ШхВхГ) | - |
| Розмір (висота x діаметр) | 111 мм х 60 мм |
| Розсіювач | матовый |
| Споживання | 10 W |
| Яскравість світіння | 810 Лм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 87 ₴


