
Лампа світлодіодна стандартна Electrum 24W E27 4000K (A-LS-1875)
243 ₴
- Нет в наличии
- Код: A-LS-1875
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Лампа світлодіодна стандартна ELECTRUM 24W E27 4000K A-LS-1875 призначена для використання у різних побутових освітлювальних приладах. LED лампочка з цоколем E27 розрахована на експлуатацію протягом 25000 годин, і це в 30 разів більше, ніж ламп розжарювання. При цьому лампи цієї моделі мають чудові показники світлового потоку 2450 lm та світловіддачі понад 100 лм/Вт. Завдяки таким характеристикам їх можна використовувати навіть у житлових приміщеннях. Також звертає на себе увагу, що при таких світлових характеристиках ці ЛЄД лампи мають потужність всього 24 Вт, що у 8 разів менше, ніж у аналогічних за світловими показниками ламп розжарювання. Кут розсіювання цих ламп з опаловим склом також досить великий і становить 270 градусів, колірна температура дорівнює 4000 Кельвіна, що дає комфортне жовтувато-біле світло. Габарити ламп: 143 мм на 67 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Індекс кольору | 80Ra |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Датчик движения | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Еквівалент лампи розжарювання | немає даних |
| Кольорова температура | 4000K |
| Цвет | Белый |
| Кут розсіювання світла | 270° |
| Угол свечения | 270° |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Напряжение | 175-250V |
| Потужність споживання | 24 W |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | немає |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Розмір (ШхВхГ) | - |
| Розмір (висота x діаметр) | 143 мм х 67 мм |
| Розсіювач | матовый |
| Споживання | 24 W |
| Яскравість світіння | 2450 lm |
Информация для заказа
- Цена: 243 ₴


