
Лампа світлодіодна свічка ELM 6W E14 3000K (18-0091)
84 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: 18-0091
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Світлодіодна лампа ELM 6W E14 3000K 18-0091 при потужності всього 6 Вт має відмінний світловий потік, рівний 470 lm. Інші характеристики також вигідно відрізняють ці ЛЄД лампи: їхня кольоропередача становить Ra > 80, а колірна температура дорівнює 3000 градусів по Кельвіну, що дозволяє давати комфортне жовтувато-біле світло. Світловіддача перевищує 80 лм/Вт. Завдяки світлодіодам нового покоління (SMD) та захисту від перепадів напруги в електромережі (діапазон від 175 до 250 В) ці LED лампочки не мерехтять і служать значно довше. За терміном служби вони приблизно 30 перевищують лампи розжарювання з аналогічними світловими характеристиками. Вони призначені для використання в побутових освітлювальних приладах із вузьким типом цоколя E14.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELM |
| Цоколь | E14 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Індекс кольору | >80 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Датчик движения | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Еквівалент лампи розжарювання | немає даних |
| Кольорова температура | 3000K |
| Кут розсіювання світла | 240° |
| Угол свечения | 240° |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Напряжение | 175-250 |
| Потужність споживання | 6 |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | немає |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Розмір (ШхВхГ) | - |
| Розмір (висота x діаметр) | 100 мм х 37 мм |
| Розсіювач | матовый |
| Споживання | 6 W |
| Яскравість світіння | 470 Лм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 84 ₴


