
Лампа світлодіодна свічка Crystal Gold 7W E27 4000K (C37-019)
72 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: C37-019
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Світлодіодна лампа з матовою колбою свічкоподібної форми має світлоодачу більше 90 лм/Вт. Оснащена вбудованим стабілізованим джерелом живлення. В мережу напругою 220В підключається без додаткових пристроїв. Призначена для використання у світильниках загального освітлення, люстрах та для декоративного підсвічування. Переваги: - тривалий термін служби – у 30 разів більше, ніж у лампи розжарювання; - Низьке енергоспоживання - у 8 разів економічніше за лампу розжарювання та в 2 рази люмінесцентну; - випромінює світло з гарною передачею кольору (Ra>70); - Світловий потік залишається незмінним у широкому діапазоні напруги живлення (175-250В). Примітка: Лампа не призначена для роботи з електронним димером.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crystal |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Індекс кольору | >70 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Датчик движения | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Еквівалент лампи розжарювання | немає даних |
| Кольорова температура | 4000K |
| Кут розсіювання світла | 180° |
| Угол свечения | 180° |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Напряжение | 175-250 |
| Потужність споживання | 7 |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | немає |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Розмір (ШхВхГ) | - |
| Розмір (висота x діаметр) | 105 мм х 37 мм |
| Розсіювач | матовый |
| Споживання | 7 W |
| Яскравість світіння | 630 Лм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 72 ₴


