
Лампа світлодіодна куля ELM 5W E27 3000K (18-0086)
82 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: 18-0086
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Лампа світлодіодна шар ELM 5W E27 3000K 18-0086 має опалову колбу кулястої форми і випускається для освітлювальних приладів з широким цоколем E27. LED лампи є найбільш енергоефективними серед усіх різновидів побутових лампочок. При потужності 5 Вт дана ЛЕД лампа споживає в 8 разів менше електрики, ніж аналогічна їй за світловими характеристиками лампа розжарювання. При цьому термін служби у неї в десятки разів вищий і становить 20 000 годин. Світловий потік цієї LED лампи дорівнює 360 lm, колірна температура - 3000 градусів Кельвіна, кут розсіювання - 160 градусів. Також у цих лампочок хороша світловіддача більше 70 лм/Вт і відмінна передача кольору Ra > 80. А ще вони захищені від перепадів напруги в електромережі в широкому діапазоні (від 175 до 250 В).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELM |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Індекс кольору | >80 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Датчик движения | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Еквівалент лампи розжарювання | немає даних |
| Кольорова температура | 3000K |
| Кут розсіювання світла | 160° |
| Угол свечения | 160° |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Напряжение | 175-250 |
| Потужність споживання | 5 |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | немає |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Розмір (ШхВхГ) | 90х50х50 мм |
| Розмір (висота x діаметр) | 80 мм х 45 мм |
| Розсіювач | матовый |
| Споживання | 5 W |
| Яскравість світіння | 360 Лм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 82 ₴


