
Лампа світлодіодна капсула Electrum 2W G4 3000K (A-LC-0907)
109 ₴
- Нет в наличии
- Код: A-LC-0907
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Лампа світлодіодна капсула ELECTRUM 2W G4 12V 3000K у силіконовому корпусі A-LC-0907 використовується в системах підсвічування. Тип цоколя - G4. У порівнянні з такими ж за світловими характеристиками лампами розжарювання, ця лампочка забезпечує економію електроенергії в 8 разів. Її потужність всього 2 Вт, причому світловий потік становить 180 lm, а світловіддача більше 90 лм/Вт. Дані LED лампи з прозорою колбою мають колірну температуру 3000 Кельвінів, передачу кольору Ra > 80, а кут розсіювання становить 300 градусів, що забезпечує рівне освітлення на всьому просторі. Термін служби ЛІД лампочок цієї моделі становить 25000 годин, що у 30 разів більше, ніж у ламп розжарювання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Цоколь | G4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Індекс кольору | >80 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Датчик движения | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Еквівалент лампи розжарювання | немає даних |
| Кольорова температура | 3000K |
| Цвет | Прозрачный |
| Кут розсіювання світла | 300° |
| Угол свечения | 300° |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Напряжение | 12 |
| Потужність споживання | 2 |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | немає |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Розмір (ШхВхГ) | 20х20х60 мм |
| Розмір (висота x діаметр) | 37 мм х 10 мм |
| Розсіювач | прозрачный |
| Споживання | 2 W |
| Яскравість світіння | 180 Лм |
Информация для заказа
- Цена: 109 ₴


