
Світильник стельовий світлодіодний вбудований круглий CRYSTAL GOLD SAPFIR M 9W 6500K DNL-026
135 ₴
- Нет в наличии
- Код: DNL-026
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Світлодіодні світильники спрямованого світла, що вбудовуються, застосовуються для освітлення офісних, побутових і торгових приміщень. Мають опаловий розсіювач, що дозволяє рівномірно розподіляти світловий потік та виключає ефект засліплення. Рівень захисту від пилу та вологи - IP 44. Даний тип світильника можна використовувати як альтернативу рефлекторним світильникам R63 та R80.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Crystal |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Віддалене управління | Нет |
| Габарити | 146х146 мм |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Датчик движения | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Кольорова температура | 6500 К |
| Кількість цоколів | немає |
| Монтаж | вбудований |
| Напруги живлення | 180-265 В |
| Мощность | 9 Вт |
| Световой поток | 600 Лм |
| Ступінь захисту корпусу | IP44 |
| Тип лампы | світлодіоди |
| Цоколь | вбудовані елементи |
Информация для заказа
- Цена: 135 ₴


