
Лампа галогенна Electrum 60W G9 2800K (A-HC-0124)
30 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: A-HC-0124
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Галогенові лампи (ГЛ) завдяки своїй якості отримали широке поширення в коммерційній, адміністративній, промисловій та побутовій сферах. ГЛ відрізняються від звичайних ламп розжарення, при менших розмірах, підвищенної на ( 20-25% ) світловіддачі та кращою кольоропередачею. Ці показники досягаються за рахунок наповнення їх спеціальним газом. Запалювання ламп проходить після безпосереднього підключення живлення 220-230В (мережеве живлення). Лінійні ГЛ широко використовуються в малогабаритних прожекторах. Використовувати лише в світильниках з захисним склом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Цоколь | G9 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Індекс кольору | немає даних |
| Гарантия | 14 дней |
| Датчик движения | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Еквівалент лампи розжарювання | 60 W |
| Кольорова температура | 2800K |
| Цвет | - |
| Кут розсіювання світла | немає даних |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Напряжение | 220-230V |
| Потужність споживання | 60 W |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | немає |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Розмір (ШхВхГ) | - |
| Розмір (висота x діаметр) | 46 мм х 13 мм |
| Розсіювач | прозрачный |
| Споживання | 60 W |
| Яскравість світіння | 800 lm |
Информация для заказа
- Цена: 30 ₴


