
Світлодіодна лампа Electrum 5W MR-16 GU5.3 3000K (A-LR-1432)
92 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: A-LR-1432
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Світлодіодна лампа MR-16 ELECTRUM 5W GU5.3 3000K A-LR-1432 має потужність всього 5 Вт, проте не поступається за світловими показниками 40-ватним лампам розжарювання, які перевищують її за потужністю в 8 разів. Кут розсіювання цих LED ламп становить 120 градусів, вони мають хорошу передачу кольору (Ra > 80). Їхня колірна температура дорівнює 3000 Кельвіна, а світловий потік становить 430 lm. Компактні габарити досягаються рахунок напівсферичної колби, що, крім іншого, робить ці лампочки непомітними для очей. З інших переваг відзначимо стабільність світлового потоку, оскільки світлодіод оснащений захистом від перепадів напруги в діапазоні від 175 до 250 В. Дані лампочки мають опалове скло та призначені для експлуатації у точкових світильниках з цоколем GU5.3. При терміні служби в 25000 годин ці ЛОД лампочки значно перевищують за довговічністю лампи розжарювання (майже в 30 разів).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Цоколь | GU5.3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Індекс кольору | >80 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Датчик движения | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Еквівалент лампи розжарювання | немає даних |
| Кольорова температура | 3000K |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Угол свечения | 120° |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Напряжение | 175-250 |
| Потужність споживання | 5 |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | немає |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Розмір (ШхВхГ) | 60х50х50 мм |
| Розмір (висота x діаметр) | 53 мм х 50 мм |
| Розсіювач | прозрачный |
| Споживання | 5 W |
| Яскравість світіння | 430 Лм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 92 ₴


