
Світильник настінно-стельовий накладний світлодіодний круглий Electrum 12W 4000К RIO B-LD-1964
241 ₴
- Нет в наличии
- Код: B-LD-1964
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Світлодіодні світильники спрямованого світла використовуються для освітлення офісних, житлових та торгових приміщень. Спеціальний опаловий розсіювач дозволяє рівномірно розподіляти світловий потік та виключає ефект засліплення. У світильнику використовуються чіпи Samsung. Переваги: - Низький рівень енергоспоживання; - рівномірне світло без ефекту засліплення; - широка сфера застосування; - не потребують спеціального обслуговування; - не вимагають спеціальної утилізації; - Світловий потік залишається стабільним у широкому діапазоні значень напруги живлення (100-250 В).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Цвет | Белый |
| Тип | Светильник настенно-потолочный |
| Пользовательские характеристики | |
| Віддалене управління | Нет |
| Габарити | 170х170х28 мм |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Датчик движения | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Кольорова температура | 4000 К |
| Кількість цоколів | немає |
| Монтаж | накладний |
| Напруги живлення | 100-240 В |
| Мощность | 12 Вт |
| Световой поток | 960 Лм |
| Ступінь захисту корпусу | IP40 |
| Тип лампы | світлодіоди |
| Цоколь | вбудовані елементи |
Информация для заказа
- Цена: 241 ₴


