
Лампа світлодіодна куля Crystal 5W G45 E14 4000K (G45-014)
63 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: G45-014
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Світлодіодна лампа з опаловою колбою сферичної форми, що має світловіддачу більше 70 лм/Вт. Оснащена вбудованим джерелом живлення. В мережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. Призначена для використання у світильниках загального освітлення, у люстрах та для декоративного підсвічування. Переваги: - має тривалий термін служби, який у 30 разів більше, ніж у ламп розжарювання; - у 8 разів економічніше ламп розжарювання та у 2 рази - люмінесцентних ламп; - випромінює біле світло з гарною передачею кольору (Ra>70); - Світловий потік залишається стабільним у широкому діапазоні значень напруги живлення (175-250 В). Примітка: лампа не призначена для роботи з електронним димером.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crystal |
| Цоколь | E14 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Індекс кольору | >80 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Датчик движения | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Еквівалент лампи розжарювання | немає даних |
| Кольорова температура | 4000K |
| Кут розсіювання світла | 180° |
| Угол свечения | 180° |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Напряжение | 175-250 |
| Потужність споживання | 5 |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | немає |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Розмір (ШхВхГ) | - |
| Розмір (висота x діаметр) | 79 мм x 45 мм |
| Розсіювач | матовый |
| Споживання | 5 W |
| Яскравість світіння | 350 Лм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 63 ₴


