
Лампа світлодіодна свічка на вітрі ELM 6W E14 4000K (18-0089)
77 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: 18-0089
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Лампа світлодіодна свічка на вітрі ELM 6W E14 4000K 18-0089 відрізняється не тільки стильним дизайном, але й має відмінні технічні характеристики. Її світловий потік дорівнює 500 lm, а кут розсіювання – 240 градусів. Ці LED лампочки призначені для побутового використання в таких освітлювальних приладах, як люстри та бра. Вони мають цоколь типу E14. Також у цих ЛЄД ламп хороша світловіддача більше 80 лм/Вт і перенесення кольорів RA>80. Колірна температура 4000 градусів за Кельвіном забезпечує рівне біле світло. Дані лампочки розраховані на перепади напруги в діапазоні від 175 до 250 і мають термін служби 20000 годин, що майже в 30 разів більше, ніж у ламп розжарювання, рівних їм за світловими характеристиками.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELM |
| Цоколь | E14 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Індекс кольору | >80 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Датчик движения | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Еквівалент лампи розжарювання | немає даних |
| Кольорова температура | 4000K |
| Кут розсіювання світла | 240° |
| Угол свечения | 240° |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Напряжение | 175-250 |
| Потужність споживання | 6 |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | немає |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Розмір (ШхВхГ) | - |
| Розмір (висота x діаметр) | 124 мм x 37 мм |
| Розсіювач | матовый |
| Споживання | 6 W |
| Яскравість світіння | 500 Лм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 77 ₴


