
Світлодіодна лампа Electrum 7W MR-16 GU10 4000K (A-LR-1954)
103 ₴
- Нет в наличии
- Код: A-LR-1954
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Серія ELEGANT – це лампи з високими світловими характеристиками та ексклюзивним дизайном корпусу. Всі лампи оснащені LED-чіпами SAMSUNG, що підвищує їхню надійність. Лампи випромінюють комфортне світло без пульсації з якісною передачею кольору (RA> 80). Вони витримують перепади напруги не більше 175-250В. Рефлекторні світлодіодні лампи мають світловіддачу більше 80 лм/Вт. Використовуються у світильниках місцевого освітлення та в точкових вбудовуваних. Сфера використання – освітлення робочих місць, підсвічування елементів інтер’єру житлових та офісних приміщень. В мережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. Переваги: - тривалий термін служби - у 30 разів більший, ніж у лампи розжарювання; - низьке енергоспоживання - у 8 разів економічніше лампи розжарювання та в 2 рази люмінесцентної; - випромінює комфортне світло з якісною передачею кольору (Ra>80); - Світловий потік залишається незмінним у широкому діапазоні напруги живлення (175-250В). Примітка: лампа не призначена для роботи з електронним димером.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Цоколь | GU10 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Індекс кольору | >80 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Датчик движения | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Еквівалент лампи розжарювання | немає даних |
| Кольорова температура | 4000K |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Угол свечения | 120° |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Напряжение | 175-250 |
| Потужність споживання | 7 |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | немає |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Розмір (ШхВхГ) | 60х50х50 мм |
| Розмір (висота x діаметр) | 55 мм x 50 мм |
| Розсіювач | прозрачный |
| Споживання | 7 W |
| Яскравість світіння | 560 Лм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 103 ₴


