
Лампа світлодіодна капсула Electrum 5W G9 4000K (A-LC-1898)
145 ₴
- Нет в наличии
- Код: A-LC-1898
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Лампа світлодіодна капсула ELECTRUM 5W G9 4000K з керамічним корпусом A-LC-1898 та прозорою колбою відрізняється вражаючими технічними характеристиками. Так, її світловий потік дорівнює 440 lm, а кут розсіювання - 300 градусів, що є одним із найкращих показників серед ламп усіх різновидів. Ці LED лампи призначені для побутового використання в таких освітлювальних приладах, як люстри та бра. Вони мають цоколь типу G9 з контактними ніжками, розташованими з відривом 9 мм друг від друга. Також у цих ЛЄД ламп відмінна світловіддача (понад 88 лм/Вт) і хороша передача кольорів (RA>80). Колірна температура 4000 градусів по Кельвіну дає рівне біле світло. Ці лампочки розраховані на напругу 220-240 і мають термін служби 25000 годин, що у 30 разів більше, ніж в ламп розжарювання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Цоколь | G9 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Індекс кольору | >80 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Датчик движения | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Еквівалент лампи розжарювання | немає даних |
| Кольорова температура | 4000K |
| Кут розсіювання світла | 300° |
| Угол свечения | 300° |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Напряжение | 220-240 |
| Потужність споживання | 5 |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | немає |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Розмір (ШхВхГ) | 20х65х20 мм |
| Розмір (висота x діаметр) | 54 мм x 20 мм |
| Розсіювач | прозрачный |
| Споживання | 5 W |
| Яскравість світіння | 440 Лм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 145 ₴


