
Лампа світлодіодна стандартна ELM 15W E27 6500K (18-0195)
132 ₴
- Нет в наличии
- Код: 18-0195
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Світлодіона Лампа ELM - це стандартна лампа класичної грушоподібної форми в алюмопластиковому корпусі з опаловим розсіювачем. Лампа має світловіддачу понад 100 Лм/Вт. Використовуються у будь-яких світильниках з патроном Е27. До електромережі напругою 220 В підключається без додаткових пристроїв. Переваги: Тривалий термін служби – у 30 разів більше, ніж у лампи розжарювання Низьке енергоспоживання - у 8 разів економічніше за лампу розжарювання і в 2 рази люмінесцентну Випромінює комфортне світло з якісною передачею кольору (Ra>90) Світловий потік залишається незмінним у широкому діапазоні напруги живлення (175-250В) Примітка: Лампа не призначена для роботи з електронним димером.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELM |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Індекс кольору | >90 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Датчик движения | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Еквівалент лампи розжарювання | немає даних |
| Кольорова температура | 6500K |
| Кут розсіювання світла | 250° |
| Угол свечения | 250° |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Напряжение | 175-250 |
| Потужність споживання | 15 |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | немає |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Розмір (ШхВхГ) | - |
| Розмір (висота x діаметр) | 130 мм х 65 мм |
| Розсіювач | матовый |
| Споживання | 15 W |
| Яскравість світіння | 1500 Лм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 132 ₴


