
Лампа світлодіодна для холодильників та швейних машин ELM 1,7W E14 4000K (18-0193)
76 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: 18-0193
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Світлодіодна лампа для холодильників і швейних машин ELM 1,7W E14 4000K 18-0193 має нестандартну циліндричну форму, яка добре підходить для монтажу в електрообладнанні. Також у цієї LED лампочки компактні габарити, що становлять 59 на 25 мм. При цьому вона має хороший для свого класу світловий потік 150 lm і світловіддачу понад 88 лм/Вт. Жовтувато-біле світло досягається за рахунок колірної температури в 4000 градусів за Кельвіном і гарною перенесення кольорів. Захист від перепадів напруги в діапазоні 220-240 і кут розсіювання 180 градусів забезпечують рівне і яскраве світло. Виробник гарантує, що дані ЛЄД лампи з цоколем E14 і опаловим склом прослужать щонайменше 20000 годин. І це до 30 разів довше, ніж у відповідних ним за світловими показниками ламп розжарювання. Крім того, потужність ці ЛЄД ламп всього 1,7 Вт, тому при їх використанні досягається восьмиразова економія електроенергії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELM |
| Цоколь | E14 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Індекс кольору | >80 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Датчик движения | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Еквівалент лампи розжарювання | немає даних |
| Кольорова температура | 4000K |
| Кут розсіювання світла | 180° |
| Угол свечения | 180° |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Напряжение | 220-240 |
| Потужність споживання | 1.7 |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | немає |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Розмір (ШхВхГ) | - |
| Розмір (висота x діаметр) | 59 мм х 25 мм |
| Розсіювач | матовый |
| Споживання | 1.7 W |
| Яскравість світіння | 150 Лм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 76 ₴


