
Лампа галогенна капсульна Electrum 20W 12V G4 A-HC-0115
22 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: A-HC-0115
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Лампа галогенна капсульна ELECTRUM 20W G4 A-HC-0115 - це оптимальне поєднання потужності та світлового потоку. При потужності всього 20 Вт вона має світловий потік 280 lm. Ці показники дозволяють використовувати дані лампочки в системах декоративного підсвічування, а також для освітлення кімнат та невеликих торгових приміщень. Лампочки цієї моделі розраховані на напругу 12 ст. З інших характеристик відзначимо хорошу передачу кольорів і колірну температуру, рівну 2800 градусів Кельвіна. Ці лампи у формі капсули та з прозорим склом призначені для використання в освітлювальних приладах з типом цоколя G4. Тому вони мають компактні габарити: 30х8х20х4 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Цоколь | G4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс кольору | немає даних |
| Гарантия | 14 дней |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Еквівалент лампи розжарювання | немає даних |
| Кольорова температура | 2800K |
| Цвет | Прозрачный |
| Кут розсіювання світла | немає даних |
| Угол свечения | немає даних |
| Напряжение | 12 |
| Потужність споживання | 20 |
| Розмір (висота x діаметр) | 30 мм х 8 мм |
| Розсіювач | прозрачный |
| Споживання | 20 W |
| Яскравість світіння | 280 Лм |
Информация для заказа
- Цена: 22 ₴


