
Лампа світлодіодна рефлекторна Electrum 5W R39 E14 4000K (A-LR-1945)
74 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: A-LR-1945
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Світлодіодна лампа рефлекторна R39 LR-5 5W E14 4000K в алюмопластиковому корпусі A-LR-1945 має грибоподібну форму колби з опаловим склом. Ця LED лампа призначена для використання в побутових освітлювальних приладах (люстри, бра, світильники для підлоги) з вузьким цоколем E14. Її габарити досить компактні: 67 мм (довжина) та 39 мм (діаметр). Привертають увагу і хороші світлові характеристики цієї моделі ЛЕД ламп. Так, при потужності лише 5 Вт вона видає світловий потік 400 lm і має світловіддачу понад 80 лм/Вт. Кут розсіювання складає 120 градусів. Передача кольорів дорівнює Ra > 80, а колірна температура - 4000 градусів за шкалою Цельсія, що дає жовтувато-біле світло. Таким чином, дані лампи LED значно ефективніші за інші різновиди - наприклад, за економією електроенергії вони в 8 разів перевершують лампи розжарювання. Крім того, їх термін служби становить 25000 годин проти 1000 годин лампочки розжарювання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Цоколь | E14 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Індекс кольору | >80 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Датчик движения | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Еквівалент лампи розжарювання | немає даних |
| Кольорова температура | 4000K |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Угол свечения | 120° |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Напряжение | 175-250 |
| Потужність споживання | 5 |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | немає |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Розмір (ШхВхГ) | - |
| Розмір (висота x діаметр) | 67 мм х 39 мм |
| Розсіювач | матовый |
| Споживання | 5 W |
| Яскравість світіння | 400 Лм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 74 ₴


