
Лампа світлодіодна куля Electrum 8W E27 4000K (A-A-LB-1431)
96 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: A-LB-1431
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Лампа світлодіодна куля ELECTRUM 8W E27 4000K A-LB-1431 призначена для використання в побутових освітлювальних приладах (люстри, бра). Світлові характеристики цих LED ламп: світловий потік - 830 lm, світловіддача - понад 100 лм/Вт, передача кольорів - Ra > 80, колірна температура - 4000 по Кельвіну. А габарити становлять лише 84 на 45 мм. При цьому потужність цих LED лампочок з матовим склом складає 8 Вт, що забезпечує восьмикратну економію електроенергії в порівнянні з відповідними за світловими показниками лампами розжарювання. Крім того, ЛІД лампочки цієї моделі дають не тільки яскраве біле світло, але й стабільні в діапазоні напруги від 175 до 250 В завдяки світлодіоду SMD, який захищає їх від перепадів напруги в електромережі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Індекс кольору | >80 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Датчик движения | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Еквівалент лампи розжарювання | немає даних |
| Кольорова температура | 4000K |
| Кут розсіювання світла | 230° |
| Угол свечения | 230° |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Напряжение | 175-250 |
| Потужність споживання | 8 |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | немає |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Розмір (ШхВхГ) | 90х50х50 мм |
| Розмір (висота x діаметр) | 84 мм х 45 мм |
| Розсіювач | матовый |
| Споживання | 8 W |
| Яскравість світіння | 180 Лм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 96 ₴


