
Лампа світлодіодна свічка ELM 6W E14 4000K (18-0013)
84 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: 18-0013
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Лампа світлодіодна свічка 6W E14 4000K 18-0013 при невеликій потужності (6 Вт) має значну світловіддачу (більше 80 лм/Вт) та потужний світловий поток (540 lm). По економічності ця модель LED ламп перевершує аналогічні за світловими характеристиками лампочки розжарювання у 8 разів, а за терміном служби (20000 годин) – більш ніж у 30 разів. Рівне світло забезпечується рахунок використання світлодіодного елемента, стійкого до перепадів напруги в мережі. Дані ЛЕД лампочки з опалової колбою мають сучасну форму свічки і розраховані на застосування в побутових освітлювальних приладах з типом цоколя E14. З інших характеристик відзначимо великий кут розсіювання, що становить 260 градусів, хорошу передачу кольору (Ra > 80) і колірну температуру, рівну 4000 градусів по Кельвіну. Габаритні розміри виробу: 100х37 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELM |
| Цоколь | E14 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Індекс кольору | >80 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Датчик движения | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Еквівалент лампи розжарювання | немає даних |
| Кольорова температура | 4000K |
| Кут розсіювання світла | 260° |
| Угол свечения | 260° |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Напряжение | 175-250 |
| Потужність споживання | 6 |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | немає |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Розмір (ШхВхГ) | - |
| Розмір (висота x діаметр) | 100 мм х 37 мм |
| Розсіювач | матовый |
| Споживання | 6 W |
| Яскравість світіння | 540 Лм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 84 ₴


