
Лампа світлодіодна стандартна Electrum 5W E27 4000K (A-LD-1917)
71 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: A-LD-1917
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Світлодіодна лампа стандартна ELECTRUM 5W E27 4000K A-LD-1917 при потужності всього 5 Вт демонструє світловий потік в 450 lm, а її світловіддача становить більше 90 лм/Вт. Таким чином, за світловими характеристиками ця LED лампочка відповідає 40-ватним лампам розжарювання і перевершує їх економічність рівно в 8 разів. Також відзначимо великий кут розсіювання - 270 градусів, якісну передачу кольору і колірну температуру в 4000 градусів Кельвіна. А захист від перепадів напруги в електромережі (в діапазоні від 175 до 250 В) забезпечує рівне світло та збільшений термін експлуатації, який становить 25000 годин. Це майже в 30 разів довше, ніж у найкращих ламп розжарювання. Дані ЛЕД лампи призначені для експлуатації в побутових освітлювальних приладах із широким цоколем (тип E27). Вони мають традиційну грушоподібну форму колби та опалове скло. Габаритні розміри становлять 101 на 50 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Індекс кольору | >80 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Датчик движения | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Еквівалент лампи розжарювання | 40 W |
| Кольорова температура | 4000K |
| Кут розсіювання світла | 270° |
| Угол свечения | 270° |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Напряжение | 175-250 |
| Потужність споживання | 5 |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | немає |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Розмір (ШхВхГ) | - |
| Розмір (висота x діаметр) | 101 мм х 50 мм |
| Розсіювач | матовый |
| Споживання | 5 W |
| Яскравість світіння | 450 Лм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 71 ₴


