
Лампа люмінесцентна Electrum 30W Т8 G13 6500K (A-FT-0220)
98 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: A-FT-0220
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Лампа люмінесцентна Т8 30Вт 6500К G13 ELECTRUM A-FT-0220 використовується в освітлювальних приладах з цоколем G13. Ці люмінесцентні лампи призначені для встановлення у приміщеннях, де необхідно забезпечити природне світло. Сюди належать науково-дослідні, медичні, освітні установи. Крім того, їх можна встановлювати у різних муніципальних та комерційних будинках. Потужність цих трубчастих ламп становить лише 30 Вт, але вони мають світловий потік 1750 lm. Світлові показники такої лампочки вищі, ніж у 150-ватної лампи розжарювання, а це дозволяє забезпечити економію електроенергії в 5 разів, значно збільшуючи ККД освітлювальних приладів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Цоколь | G13 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Індекс кольору | немає даних |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Датчик движения | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Еквівалент лампи розжарювання | 150 W |
| Кольорова температура | 6500K |
| Кут розсіювання світла | немає даних |
| Угол свечения | немає даних |
| Кількість у комплекті | 1 шт. |
| Напряжение | 220 |
| Потужність споживання | 30 |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | немає |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Розмір (ШхВхГ) | - |
| Розмір (висота x діаметр) | - |
| Розсіювач | матовый |
| Споживання | 30 W |
| Яскравість світіння | 1750 Лм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 98 ₴


