
Світлодіодна лампа Electrum 5W MR-16 GU10 3000K (A-LR-0070)
95 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: A-LR-0070
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Лампа світлодіодна MR-16 ELECTRUM 5W GU10 3000K A-LR-0070 має гарні світлові характеристики при низьких енерговитратах. Світловий потік дорівнює 380 lm при світловіддачі понад 80 лм/Вт. І за таких світлових характеристик потужність цієї рефлекторної лампочки з матовим склом складає всього 5 Вт. Це відповідає 40-ватним лампам розжарювання, що дає економію електрики у 8 разів з кожної лампочки. Також відзначимо колірну температуру в 3000 за Кельвіном та захист світлодіода від перепадів напруги в діапазоні 175-250 В. Це не тільки забезпечує рівне світло, але й значно подовжує термін служби світлодіодного елемента, який досягає 25000 годин. Тобто в 30 разів більше, ніж лампи розжарювання. ЛІД лампи цієї моделі призначені для експлуатації в побутових освітлювальних приладах із цоколем GU10. Лампи мають напівсферичну колбу з опаловим склом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Цоколь | GU10 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Індекс кольору | >80 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Датчик движения | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Еквівалент лампи розжарювання | немає даних |
| Кольорова температура | 3000K |
| Кут розсіювання світла | 60° |
| Угол свечения | 60° |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Напряжение | 175-250 |
| Потужність споживання | 5 |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | немає |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Розмір (ШхВхГ) | 60х50х60 мм |
| Розмір (висота x діаметр) | 53 мм х 50 мм |
| Розсіювач | прозрачный |
| Споживання | 5 W |
| Яскравість світіння | 380 Лм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 95 ₴


