
Лампа світлодіодна стандартна ELM 12W E27 3000K (18-0178)
93 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: 18-0178
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Лампа світлодіодна стандартна ELM 12W E27 3000K в алюмопластиковому корпусі 18-0178 розрахована на 20000 годин експлуатації. Отже, термін служби цих LED ламп майже в 30 разів вищий, ніж у відповідних за світловими характеристиками ламп розжарювання. Крім того, вони в 8 разів економічніші і мають стабільний світловий потік, оскільки стійкі до перепадів напруги в електромережі (175-250 В). Потужність цих ЛЕД лампочок лише 12 Вт, але вони видають світловий потік 970 lm. Їхня колірна температура становить 3000 градусів Кельвіна, що відповідає жовтувато-білому світлу. Світловіддача перевищує 80 лм/Вт, а передача кольору також вражає (RA > 80). Кут розсіювання даних LED ламп величезний і становить 250 градусів. Лампочки цієї моделі мають стандартну грушоподібну форму та матове скло колби.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELM |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart-управління | немає |
| Wi-Fi | немає |
| ZigBee | немає |
| Індекс кольору | >80 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Датчик движения | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | немає |
| Еквівалент лампи розжарювання | немає даних |
| Кольорова температура | 3000K |
| Кут розсіювання світла | 250° |
| Угол свечения | 250° |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Напряжение | 175-250 |
| Потужність споживання | 12 |
| Пульт управления | Нет |
| Регулювання температури світла | немає |
| Режим зміни кольорів | немає |
| Розмір (ШхВхГ) | - |
| Розмір (висота x діаметр) | 111 мм х 60 мм |
| Розсіювач | матовый |
| Споживання | 12 W |
| Яскравість світіння | 970 Лм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 93 ₴


