
Монiтор Dell 23.8" G2422HS (210-BDPN) IPS Black 165Hz
7 900 ₴
- Нет в наличии
- Код: 210-BDPN
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Грайте на максимумі завдяки часу відгуку 1 мс, що усуває розмитість зображення під час руху, та частоті оновлення 165 Гц для прискорення реакції. І отримайте вбудовану підтримку AMD FreeSync Premium та NVIDIA G-Sync Compatible, що забезпечує плавний ігровий процес без розривів. 23,8-дюймовий екран FHD з роздільною здатністю 1920x1080 забезпечує кристально чистий і деталізований ігровий процес. Крім того, технологія швидкої панелі IPS з підтримкою 99% sRGB забезпечує приголомшливу чіткість та стабільні кольори під будь-яким кутом, щоб ви повністю занурилися в гру. Грайте весь день з Dell ComfortView Plus, завжди увімкненим апаратним рішенням TUV з низьким рівнем синього світла, яке зменшує шкідливе синє світло, не жертвуючи реалістичними кольорами. Підставка, що регулюється по висоті, забезпечує ергономічний комфорт під час ігрових марафонських сесій. Установка кількох моніторів разом із вузькими рамками із трьох сторін забезпечує плавне розширення ігрового поля, яке дозволяє вам бачити найдрібніші деталі більше та краще. Ігровий монітор G2422HS із зовнішніми вентиляційними отворами у сміливому гейміфікованому дизайні додасть стилю вашій ігровій системі та покращить розсіювання тепла, щоб ви могли грати без перерви протягом довгих годин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 3.5 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 537.8х451.63х189.44 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 23.8" Full HD (1920x1080) |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | немає даних |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 40 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 7 900 ₴







