Газобензинові генератори ТМ «Konner & Sohnen» серії DUAL FUEL на сьогоднішній день найбільш популярні серед покупців через свою економічність та екологічність. Ви можете використовувати генератор як на бензині, так і на зрідженому газі (пропан-бутан). Експлуатація генератора на газу підвищує моторесурс двигуна. Все необхідне для підключення балону йде в комплекті: генератор оснащений двома редукторами та шлангом підключення; необхідно тільки під’єднати генератор до балону. Генератор не призначений для підключення до газової магістралі. При необхідності газобензинові моделі легко перемкнути на роботу на бензині. Потужний одноциліндровий 4-х тактний двигун K&S з повітряним охолодженням забезпечує стабільну та надійну роботу генератора. КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ У комплект поставки входить все необхідне для використання газу в якості палива: 1. Вбудований редуктор, що забезпечує подачу газу під час роботи двигуна та запобігає витоку газу, а також зупиняє подачу газу при вимкненому генераторі. 2. Шланг для підключення газового балону довжиною 1,5 м забезпечує комфортне під’єднання. 3. Для підвищення надійності газової магістралі на шланг встановлений додатковий редуктор, який кріпиться на балон. Він забезпечує зниження тиску та знімає можливість перевантаження газового з’єднання. Потрібно лише під’єднати генератор до балону та запустити двигун. ЕКОЛОГІЧНИЙ ДВИГУН ЕКОЛОГІЧНИЙ ДВИГУН Газ — більш екологічно чисте пальне, ніж бензин. Використання газу в якості палива забезпечує менше викидів шкідливих речовин вихлопних газів в атмосферу. ІНДИВІДУАЛЬНІ СЕРІЙНІ НОМЕРИ НА ДВИГУНАХ ІНДИВІДУАЛЬНІ СЕРІЙНІ НОМЕРИ НА ДВИГУНАХ Двигуни відповідають всім світовим і європейським стандартам якості, економічності і екологічності, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO V. Кожен двигун і кожен генератор мають свої індивідуальні серійні номери, що дозволяє нам контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування. Двигуни Konner & Sohnen вирізняються легким стартом та пониженою вібрацією. Лінійка бензинових генераторів KS 10000 оснащена надійним 1-циліндровим двигуном потужністю 18 к.с. ЕКОНОМІЧНИЙ ВИБІР ЕКОНОМІЧНИЙ ВИБІР Використання газу в якості палива суттєво знижує ваші витрати на пальне при експлуатації пристрою, а різниця вартості між бензиновим та гібридним генератором DUAL FUEL від K&S швидко себе окупає. УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ Можливість використовувати як з переносним газовим балоном, так і зі стаціонарною ємністю для зберігання газу (газгольдером). За умови підключення сертифікованим фахівцем. Тиск в системі подачі не повинен перевищувати 16 Бар. ПІДВИЩЕНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ДВИГУНА ПІДВИЩЕНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ДВИГУНА При роботі на зрідженому газі двигун працює з меншою вібрацією, що сприяє тривалій та стабільній роботі генератора та збільшує моторесурс двигуна. АЛЬТЕРНАТОР З 100% МІДНОЮ ОБМОТКОЮ АЛЬТЕРНАТОР З 100% МІДНОЮ ОБМОТКОЮ В генераторах TM «Konner & Sohnen» встановлений високоякісний альтернатор синхронного типу з 100% мідною обмоткою. Тільки мідна обмотка може витримувати максимальні навантаження без будь-яких ушкоджень, що гарантує довготривалу надійну роботу генераторної установки. ЗРУЧНА ЕРГОНОМІЧНА ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ З ЕЛЕКТРОЗАПУСКОМ ЗРУЧНА ЕРГОНОМІЧНА ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ З ЕЛЕКТРОЗАПУСКОМ Зручна ергономічна панель керування генератора з електрозапуском дозволяє з легкістю запустити генератор, керувати його роботою, не потребує додаткових навичок. Сучасний інтелектуальний LED-дисплей завжди підкаже кількість відпрацьованих годин, частоту та вольтаж, що видається. Інформація на дисплеї дозволяє контролювати напругу, частоту, кількість відпрацьованих генератором годин та своєчасно проводити технічне обслуговування генератора, тим самим подовжуючи строк його експлуатації. СТАЛЕВИЙ БАК СТАЛЕВИЙ БАК Генератори «Konner & Sohnen» оснащені сталевим паливним баком збільшеного розміру, що подовжує час роботи генератора без дозаправки. На баці розміщений індикатор рівня палива для зручності використання. ПОДВІЙНА АНТИВІБРАЦІЙНА СИСТЕМА ПОДВІЙНА АНТИВІБРАЦІЙНА СИСТЕМА Всі моделі генераторів ТМ «Konner & Sohnen» оснащені подвійною антивібраційною системою, що забезпечує зниження шуму та подовжує роботу генератора. Двигуни закріплені на високоякісних каучукових подушках. Посилена сталева рама має гумові опори для додаткового зниження вібрації, від ковзання та корозії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Konner&Sohnen |
| Напряжение | 230 В |
| Тип топлива | Газ/Бензин |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | немає |
| Вес (кг) | 87 |
| Вид | електростанція |
| Витрата палива при 75% навантаженні | немає даних |
| Вольтметр | є |
| Входить до комплекту | генератор, шланг з редуктором для газу, регулятор нульового тиску, інструкція, гарантійний талон |
| Габариты (мм) | 680х545х550 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Датчик рівня оливи / палива | є / немає |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Запуск | Ручний старт |
| Запуск двигуна | ручний + авто |
| Захист від короткого замикання / перевантаження | є / є |
| Захист двигуна від низького рівня оливи | є |
| Класс защиты | IP23M |
| Колеса для переміщення | немає |
| Количество полюсов | немає даних |
| Количество фаз | одна фаза |
| Максимальна потужність (кВт) | 8 |
| Модель двигуна | KS 440 |
| Місткість АКБ | без АКБ |
| Місткість акб (В-А/год) | немає даних |
| Напряжение (В) | 230 |
| Ном. витрата палива (г/кВт*год) | немає даних |
| Номінальна витрата палива (г/кВт*год) | немає даних |
| Номінальна кількість обертів | немає даних |
| Номінальна кількість оборотів | немає даних |
| Номінальна кількість оборотів (об./хв) | немає даних |
| Номінальна потужність (кВт) | 7.5 |
| Номінальна сила струму (А) | немає даних |
| Об'єм бака (л) | 25 |
| Объем двигателя | 440 см3 |
| Об'єм паливного бака (л) | 25 |
| Повна вага (кг) | немає даних |
| Робоча потужність (кВт) | немає даних |
| Розетки | 1 х 16 А (230 В), 1 х 32 А (230 В), 1 х 8.3 А (12 В) |
| Рівень шуму (дБ) | 96 |
| Система охлаждения | Воздушная |
| Структурна форма | відкрита рама |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигателя | чотиритактний |
| Тип стартера | ручний + електро |
| Форма виходу | 230В Роз'єм х 2 |
| Функція AVR | є |
| Час безперервної роботи (год) | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 59 204 ₴







